Sama o sobie - Anicetta' Page

Idź do spisu treści

Menu główne

Sama o sobie

Moja przygoda z lalkami zaczęła się w 2001r. dosyć banalnie, kiedy to moja starsza córka zaczęła domagać się ubranek dla swoich lalek. Nie miałam innego wyjścia jak temu sprostać. Jestem technikiem hotelarstwa, ale jako córka krawcowej od dzieciństwa miałam do czynienia z tym fachem. Jednak świat lalek i ich miniaturowych ubranek pochłonął mnie bez reszty. Z czasem stało się to moją życiową pasją i każdą wolną chwilę poświęcam małym modelkom i ich modzie. Dbam o to, by ubranka były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju (OOAK fashion). Kocham to, co robię, wkładam w to moje serce i ogromnie się cieszę, kiedy moje projekty się podobają. Ubranka są wysokiej jakości, profesjonalnie wykończone (brzegi zakończone ściegiem owerlokowym), oznaczone wszywką z nazwą marki Anicetta. Żakieciki na podszewkach, zapięcia na haftki lub zatrzaski. Do każdego ubranka dopasowana biżuteria wykonana przeze mnie. Kapelusze z filcu są własnoręcznie wykonywane przeze mnie.
Do tej pory moje ubranka zostały sprzedane do m.in.: USA, Kanady, Włoch, Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Francji, Norwegii, Anglii, Hiszpanii, Australii, Szwecji, Malezji, Chin, Tajlandii
.
Ogromnym wyróżnieniem było zaproszenie mnie do programu Dzień dobry TVN wraz z projektantką światowej sławy - Ewą Minge, która bardzo pochlebnie wypowiedziała się na temat mojej artystycznej działalności i tym samym dodała wiary w powodzenie tego przedsięwzięcia.
W 2012r. wygrałam konkurs Couture Doll Design Challenge4 w grupie 'professional'
.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego